video

کاهش ۱۰ درصدی قیمت لبنیات از شنبه

15 مهر 1400 118 نمایش

وزیر جهاد کشاورزی: محصولات اصلی لبنی ؛ شیر ، پنیر و ماست از شنبه ۱۰ درصد ارزان می شود.

وزیر جهاد کشاورزی که امروز پنجشنبه به شهرستان زرندیه استان مرکزی سفر کرده بود، در گفتگویی با اشاره به تصمیم ستاد تنظیم بازار و تاکید رئیس جمهور مبنی بر ثبات قیمتها و فراوانی و دسترسی به کالاهای اساسی گفت : از شنبه آینده ۳ محصول اصلی لبنی شامل شیر، پنیر و ماست که موارد استفاده بیشتری دارند، با ۱۰ درصد کاهش قیمت به مصرف کننده عرضه می شود.

سید مجتبی ساداتی نژاد افزود : ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس جمهور بحث ثبات قیمت ها و ایجاد تعادل در بازار را در دستور کار دارد و از هفته آینده برخی محصولات لبنی با کاهش قیمت در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
وی با اشاره به کمبود مرغ و تخم‌مرغ در برخی شهرهای کشور گفت: از هفته آینده شرکت پشتیبانی و بخش خصوصی با کمک اتحادیه ها و تشکل ها، و با هدف آرامش بخشی به بازار و ثبات در قیمت ها فعال می‌شوند تا مردم کمبودی را در زمینه تامین این کالاهای اساسی احساس نکنند.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه برای به نتیجه رساندن وعده ها در تولیدات کشاورزی، زمان نقش مهمی را ایفا می کند گفت: بخشی از مشکلات حوزه تولید محصولات کشاورزی در کشور به برنامه‌ریزی‌ ها در گذشته مربوط می شود و در این خصوص تلاش می کنیم با بهره از تمام ظرفیت ها این مشکلات را به حداقل رسانده و به تولید رونق دهیم .
ساداتی نژاد در پایان از اتحادیه ها که به ایجاد آرامش در بازار کمک می‌کنند ،قدردانی و تشکر کرد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 20 =