پخش زنده مجامع

پخش زنده مجامع

4 خرداد 1400 869 نمایش

در حالی که به فصل مجامع عمومی شرکت ها نزدیک می‌شویم بسیاری از شرکت ها و کارخانجات همچنان ،با محدودیت برگزاری مجامع انتخاباتی و سالانه خود ناشی از شیوع ویروس کرونا روبرو هستند.
به همین دلیل پایگاه خبری و اطلاع رسانی خبر تصویری با سالها تجربه در زمینه پخش اینترنتی و زنده برنامه ها ، تصمیم به راه اندازی سامانه برگزاری مجامع آنلاین گرفت. این سامانه علاوه بر اینکه هزینه های برگزاری مجامع را به شدت کاهش می دهد امکان مدیریت این جلسات را نیز تسهیل می کند و می تواند برای نهادهای ناظر، شفافیت اطلاعاتی بهتر به همراه داشته باشد.

تلفن های تماس  : 09217924102  – 88939633-021

ویژگی های سامانۀ پخش زندۀ اینترنتی “خبر تصویری”
1– احراز هویت سهامداران
سامانه مجامع آنلاین خبر تصویری این امکان را به مدیران شرکت ها می‏دهد تا در صورت نیاز از ورود افرادی که سهامدار نیستند به مجمع جلوگیری نمایند. مزیت ورود افراد با کد سهامداری به همراه هر گزینۀ دیگر (دوگزینه برای ورود نیاز است) این امکان را به کارفرما می‏دهد تا ضمن انسداد ورود افراد غیر سهامدار؛ از سهامداران واقعی درخواست تکمیل اطلاعات داشته باشد.

2– رأی گیری آنلاین
پس از تکمیل اطلاعات سهامداران و احراز هویت آنها، سامانه نسبت رجیستری سهامدار اقدام نموده و با ارسال پیامک “کداختصاصی” اجازه شرکت در رای گیری آنلاین را به سهامدار خواهد داد. لازم به ذکر است هر کد سهامداری چه به صورت آنلاین و چه به صورت حضوری یک بار می ‏تواند در رای‏گیری شرکت نماید.

3– پرسش و پاسخ
سامانه مجامع آنلاین خبر تصویری این امکان را به کاربر می دهد تا بر روی تلفن همراه و یا رایانه به پرسش‏های سهامداران به صورت آنلاین پاسخ دهد. لازم به ذکر است درپرسش و پاسخ سهامداران تنها برای کاربر قابل رویت است و تنها در صورت صلاحدید مدیران شرکت امکان نمایش عمومی آن فراهم خواهد شد.

4– تعیین ظرفیت برای بازدید آنلاین
بستر سخت افزاری و نرم افزاری سامانه مجامع آنلاین خبر تصویری به گونه ای طراحی شده تا امکان پخش زنده اینترنتی با بازدید بیش از 20 هزار نفر به صورت همزمان را داراست و به درخواست مدیران شرکت امکان این را دارد که تعداد بیننده همزمان را نیز محدود نماید.

5– پخش زنده با کمترین سرعت اینترنت و بهترین کیفیت
پلتفرم پخش زنده خبر تصویری بصورتی طراحی شده تا با حداقل سرعت آپلود اینترنت و بدون قطعی و نیز با در اختیار داشتن تیم حرفه ای تصویربرداری، مجامع شرکت ها را با بهترین کیفیت؛ برای سهامداران در بستر اینترنت پخش شود.

6– گزارش‏گیری در حین و یا پایان مجمع
مدیران شرکت این امکان را دارند تا رأساَ و بدون دخالت اپراتور سامانه، در حین برگزاری مجمع و یا در پایان آن نسبت به استخراج گزارش که شـامل نتایج رای‏ گیری، تعـداد افـراد حضور یافته، نـام افـراد حاضـر، کـدبورسـی و کـدملـی آنهـا، در قالـب یـک فایـل PDF و یـا Excel، اقدام نمایند.

7– پوشش خبری و رسانه ای به صورت زنده
با توجه به اینکه پایگاه خبری و اطلاع رسانی خبر تصویری، دارای مجوز رسانه‏ای از وزارت ارشاد می ‏باشد این امکان را دارد تا در صورت درخواست مدیران شرکت علاوه بر اطلاع رسانی برگزاری مجمع شرکت بر روی سایت خبر تصویری، نسبت به گفتگوی خبری با مدیر عامل و یا هر مقام ذی‏صلاح دیگر و پخش آن به صورت زنده اقدام نماید.

8- امکان پخش همزمان مجمع بر روی سایر شبکه‏ های اجتماعی
پخش زنده خبر تصویری این امکان را دارد تا در صورت صلاحدید، پخش زنده مجمع شرکت را همزمان بر روی سایر شبکه های اجتماعی نیز اجرا نماید.

 

سامانه مجامع آنلاین

 

برخی از مشتریان ما:

برخی کارهای انجام شده توسط این مجموعه در بستر وب بصورت پخش زنده بشرح ذیل می باشد:
• تصویر برداری و پخش زنده کلیه مراسم ها و همایش های بانک پارسیان در طول یکسال گذشته از جمله :
o همایش مدیران بانک
o مراسم عزاداری ایام محرم
o رونمایی از معین کارت
o مراسم قرعه کشی جوایز حسابهای قرض الحسنه
o مجمع عمومی بانک
• مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری خوارزمی
• مجمع شرکت افست
• مجمع فوق العاده شرکت شهد
• مجمع عمومی سالیانه شرکت شهد
• مجمع شرکت سدید
• مجمع شرکت بهساز کاشانه تهران
• مجمع شرکت قند پیرانشهر

• مجمع شرکت تولید برق آبادان
• مجمع شرکت مادیران
• قرعه کشی آنلاین شرکت شیر پگاه

دسته بندی ها
پخش زنده
پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *