video

لحظه حمله وحشیانه ۷ نفر به یک خودرو در آستارا

8 خرداد 1400 374 نمایش

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به وقوع درگیری اراذل و اوباش در شهرستان آستارا گفت: ۷ نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند.

پس از دریافت گزارش شهروندان شهرستان آستارا مبنی بر درگیری اراذل و اوباش در این شهرستان بلافاصله مأموران نیروی انتظامی در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه مأموران بلافاصله بعد از اینکه در محل حاضر شدند نسبت به بررسی ابعاد مختلف این درگیری اقدام کردند گفت: پس از انجام اقدامات کارشناسی و بعد از دریافت اطلاعات لازم پلیس تمامی عوامل این درگیری را شناسایی کرد و نسبت به دستگیری آن‌ها اقدام کرد.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: علت وقوع درگیری میان این اراذل و اوباش مسائل خانوادگی و ناموسی بوده است و 7 نفر اراذل و اوباش این درگیری در دو عملیات جداگانه شناسایی شده و در مدت کمتر از 24 ساعت دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان‌ گیلان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با تمام توان چنین مواردی را مورد بررسی قرار می‌دهد تصریح کرد: پرونده متهمان این درگیری پس از انجام بررسی‌های لازم تکمیل و به همراه متهمان در اختیار مرجع قضایی مربوطه قرار گرفت.

وی مشارکت خوب شهروندان با پلیس را مورد تقدیر قرار داد و ابراز داشت: نیروی انتظامی با هرگونه حرکت اراذل و اوباش که باعث اختلال در نظم، امنیت و آسایش شهروندان شود با اقتدار برخورد می‌کند و اجازه ایجاد ناامنی به هیچ اراذل و اوباشی نمی‌دهد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *