video

فتحعلی اویسی درگذشت

13 مهر 1400 14 نمایش

می‌خواست با سریال “سلمان” به بازیگری برگردد+ جزئیات خاکسپاری

خسرو امیرصادقی از درگذشتِ فتحعلی اویسی خبر داد. وی به علت سکته مغزی در بیمارستان بستری شده بود و امروز صبح چشم از جهان فروبست.

به گزارش خبر تصویری خسرو امیرصادقی تهیه‌کننده و بازیگر سینما و تلویزیون وقتی می‌خواست خبرِ مرگِ فتحعلی اویسی را اعلام کند بغض گلویش را گرفت و گفت دوباره یکی از بهترین‌های سینما و تلویزیون از دنیا رفت.

او گفت: متأسفانه با خبر شدیم فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون صبح امروز-سه شنبه 13 مهرماه- جان به جان آفرین تسلیم کرده است.

امیرصادقی همچنین تأکید کرد: او در بیمارستان بستری و هوشیاری خودش را از دست داده بود و واقعاً نمی‌دانم که چه بگویم و چگونه این همه ناراحتی و شوکه شدنم را ابراز کنم. بعد از سیروس گرجستانی تمامِ همّ و غمّم این بود که سینما و تلویزیون فتحعلی اویسی را دارد.

فتحعلی اویسی در حالی امروز و این ایام دارفانی را وداع گفت که بازی‌اش در سریالِ «تنهاترین سردار» مهدی فخیم‌زاده از خاطره‌ها نمی‌رود و نقش «رجاء ابن ابی ضحاک» سریال “ولایت عشق” را هم هنرمندانه ایفا کرد.

بر اساس اعلام علیرضا اویسی فرزند این بازیگر فقید، قرار است فردا (چهارشنبه 14 مهرماه) مراسم تشییع پیکر این هنرمند در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شود.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *